SSIB_logoSSIB_logoSSIB_logoSSIB_logo
  • Over SSIB
  • Wat doet SSIB
  • Events
  • Stage/Vacatures
  • In de Media
  • Contact
Rotary krijgt hulp van Stichting Sport in Beeld
augustus 10, 2021
Leidse Zwemvierdaagse beleeft droomstart op zomerse dag in De Vliet
augustus 25, 2021
augustus 16, 2021
Categorie
  • Leidse Zwemvierdaagse
Tags

Waterpoloster Iefke van Belkum schiet zwemvierdaagse weg


Oud topwaterpoloster Iefke van Belkum geeft op 23 augustus het officiële startschot voor de 45e Leidse Zwemvierdaagse. In zwembad De Vliet kunnen de deelnemers vervolgens beginnen aan hun tien baantjes van 50 meter die horen bij de Zwemvierdaagse.

Van Belkum is de meest succesvolle vrouwelijke Leidse sporter ooit. In haar carrière werd ze olympisch kampioen (2008), was ze tweevoudig winnaar van de LEN Trophy (2010 Ethnikos, 2013 Shturm), won ze het Grieks landskampioenschap (2011 Olympiacos) en de Russische beker (2012 Shturm).

Ook op individueel niveau viel Van Belkum vaak in de prijzen. In maart van dit jaar ontving de topsportster nog een koninklijke onderscheiding voor haar prestaties in de waterpolosport.

Inschrijven voor de watervierdaagse kan via www.LeidseZwemvierdaagse.nl. Ook kunnen er tot en met dinsdag 24 augustus kaarten aan de kassa worden gekocht. De vierdaagse, die van 23 tot en met 27 augustus wordt gehouden, is dit jaar onderdeel van de eerste editie van de Leidse ZwemWaterWeek. (foto: Emile van Aelst)

Bron: Sleutelstad
admin
admin

Gerelateerde berichten

augustus 28, 2023

Badmutsendag tijdens Leidse Zwemvierdaagse steeds populairder: ‘ik zie er meer dan vorig jaar’


Lees verder
augustus 23, 2023

Leidse Zwemvierdaagse officieel gestart


Lees verder
augustus 23, 2023

Opening Leidse Zwemvierdaagse in zwembad De Vliet


Lees verder

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

© Stichting Sport in Beeld. Alle rechten voorbehouden. | Privacy Verklaring